Strona początkowa  ::   Dziennik elektroniczny  ::   Comenius 2005-2013  ::   Europe Go Green  ::   Trzy kolory





Zespół Szkół nr 2

"  Dyrekcja
"  Zamówienia publiczne
"  Informacje dla rodziców
"  Dożywianie
"  Historia
"  Dokumentacja
"  Nauka kluczem do sukcesu
"  Spis podręczników
"  Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

"  Rekrutacja
"  Nasz patron
"  O nas
"  Grono pedagogiczne
"  Projekt unijny
"  Wydarzenia
"  Wydarzenia Comenius
"  Biblioteka
"  Klasa 3b SP3
"  Galerie zdjęć
"  Klasy
"  Kółka zainteresowań
"  Sport
"  Plan lekcji
"  Comenius 2005-2013
"  Pracowania komputerowa
"  Archiwum

NEWS:

XV Miejski Konkurs Bożonarodzeniowy
więcej >>

Polecamy

Nie pal

Bykom Stop

Spamerom mówimy NIE!

Firefox

Thunderbird

Bezpieczne strony

Dziecko w sieci

Dziecko w sieci

Sieciaki.pl

Misie

Zagłosuj na nas

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

www.edukator.org.pl

Certyfikat




UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO


Lp Imię i nazwisko Nazwa i adres szkoły
1. Marcin Walke Gimnazjum Ogólnokształcące im. Macieja Płażyńskiego,
ul. Przebendowskiego 12,
84-100 Puck
2. Martyna Romanek Samorządowe Gimnazjum im. Księdza S. Galasa w Kostkowie, 
ul. Księdza Galasa, 
84-252 Zamostne 
3. Maksymilian Grzymkowski Samorządowe Gimnazjum im. Księdza S. Galasa w Kostkowie, 
ul. Księdza Galasa, 
84-252 Zamostne 
4. Marcin Banacki Gimnazjum nr 2,
ul. Świętojańska 11
84-230 Rumia
5. Aleksander Borowski Gimnazjum nr 2,
ul. Świętojańska 11
84-230 Rumia
6. Wojciech Skierka Gimnazjum nr 2,
ul. Świętojańska 11
84-230 Rumia
7. Patryk Szok Gimnazjum nr 2,
ul. Świętojańska 11
84-230 Rumia
8. Paulina Andraszak Gimnazjum nr 2,
ul. Świętojańska 11
84-230 Rumia
9. Michał Piłat Gimnazjum nr 2,
ul. Świętojańska 11
84-230 Rumia
10. Olga Stolarczyk Gimnazjum nr 1,
ul. Sobieskiego 300,
84-200 Wejherowo
11. Przemysław Dopke Gimnazjum nr 1,
ul. Sobieskiego 300,
84-200 Wejherowo
12. Magdalena Nowicka Gimnazjum nr 1,
ul. Sobieskiego 300,
84-200 Wejherowo
13. Hubert Dorawa Gimnazjum nr 1,
ul. Sobieskiego 300,
84-200 Wejherowo
14. Aleksandra Litwin Gimnazjum nr 1,
ul. Sobieskiego 300,
84-200 Wejherowo
15. Tomasz Bartosiewicz Gimnazjum w ZS im. Unii Europejskiej,
ul. Szkolna 2,
84-210 Choczewo
16. Tomasz Joachimiak Gimnazjum w ZS im. Unii Europejskiej,
ul. Szkolna 2,
84-210 Choczewo
17. Klaudia Hilla Gimnazjum nr 1,
ul. Łąkowa 36/38,
84-240 Reda
18. Piotr Bijoch Gimnazjum nr 1,
ul. Łąkowa 36/38,
84-240 Reda
19. Igor Ewertowski Gimnazjum nr 1,
ul. Łąkowa 36/38,
84-240 Reda
20. Robert Jabłonowski Kęska Gimnazjum nr 1,
ul. Łąkowa 36/38,
84-240 Reda
21. Michał Jurczyński Gimnazjum nr 1,
ul. Łąkowa 36/38,
84-240 Reda
22. Marcin Adrian Nastały Gimnazjum nr 2,
ul. Śmiechowska 36,
84-200 Wejherowo
23. Zuzanna Urszula Zaremba Gimnazjum nr 2,
ul. Śmiechowska 36,
84-200 Wejherowo
24. Piotr Malawski Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
25. Jakub Kołodziej Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
26. Zuzann Potrzebska Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
27. Maciej Pleskot Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
28. Karolina Muchniewicz Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
29. Krystian Dzięcielski Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
30. Patryk Stanuch Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
31. Piotr Knop Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
32. Oskar Rubak Salezjańskie Gimnazjum
ul. Świętojańska 1,
84-230 Rumia
33. Piotr Nowicki Publiczne Gimnazjum,
ul. Nowy Świat 12,
84-100 Puck
34. Paweł Derc Publiczne Gimnazjum,
ul. Nowy Świat 12,
84-100 Puck
35. Ola Piłat Publiczne Gimnazjum,
ul. Nowy Świat 12,
84-100 Puck
36. Mikołaj Stańczuk Gimnazjum w Kielnie,
ul. Szkolna 4,
84-208 Kielno
37. Aleksander Józef Dąbrowicz Gimnazjum nr 3,
ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo
38. Tomasz Michał Ruda Gimnazjum nr 3,
ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo
39. Karolina Barbara Lekner Gimnazjum nr 3,
ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo
40. Wiktoria Maria Lekner Gimnazjum nr 3,
ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo
41. Jakub Pobłocki Gimnazjum Publiczne,
ul. Mickiewicza 22,
84-242 Luzino
42. Dawid Ptach Gimnazjum Publiczne,
ul. Mickiewicza 22,
84-242 Luzino
43. Rafał Klawikowski Gimnazjum Publiczne,
ul. Mickiewicza 22,
84-242 Luzino
44. Marek Muża Gimnazjum w Jastarni,
ul. Stelmaszczyka 4,
84-140 Jastarnia
45. Paweł Ceynowa Gimnazjum w Jastarni,
ul. Stelmaszczyka 4,
84-140 Jastarnia
46. Małgorzata Borowiec Samorządowe Gimnazjum,
ul. Leśna 35,
84-239 Bolszewo
47. Paulina Czerwionke Samorządowe Gimnazjum,
ul. Leśna 35,
84-239 Bolszewo
48. Mateusz Duszyński Samorządowe Gimnazjum,
ul. Leśna 35,
84-239 Bolszewo
49. Eryk Wyszyński Samorządowe Gimnazjum,
ul. Leśna 35,
84-239 Bolszewo
50. Mateusz Jan Chabowski Gimnazjum nr 4,
ul. Gdańśka 30,
84-200 Wejherowo
51. Daniel Oliwier Majkowski Gimnazjum nr 1,
ul. Rodziewiczówny 10,
84-230 Rumia
52. Dawid Kasprzyk Gimnazjum nr 1,
ul. Rodziewiczówny 10,
84-230 Rumia
53. Paweł Wysocki Samorządowy Zespół Szkół,
ul. Szkolna 1,
84-250 Gniewino
54. Grzegorz Blizna Samorządowy Zespół Szkół,
ul. Szkolna 1,
84-250 Gniewino
55. Adam Bieszk Gimnazjum w Szemudzie,
ul. Szkolna 6,
84-217 Szemud
56. Michał Rybowski Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki,
ul. Gdańska 23
80-209 Chwaszczyno
57. Krzysztof Walter Zespół Szkół nr 1, Gimnazjum,
ul. Morska 1,
84-120 Władysławowo
58. Katarzyna Klimsiak Zespół Szkół nr 1, Gimnazjum,
ul. Morska 1,
84-120 Władysławowo
59. Aleksandra Stolc Gimnazjum w Zespole Szkół w Łęczycach,
ul. Topolowa 1
84-218 Łęczyce
60. Katarzyna Jakubowska Gimnazjum w Zespole Szkół w Łęczycach,
ul. Topolowa 1
84-218 Łęczyce
61. Michał Jakusz Gimnazjum w Zespole Szkół w Łęczycach,
ul. Topolowa 1
84-218 Łęczyce
62. Marcin Stenka Gimnazjum w Zespole Szkół w Łęczycach,
ul. Topolowa 1
84-218 Łęczyce
63. Maciej Kuptz Gimnazjum w Krokowej,
ul. Szkolna 6,
84-110 Krokowa
64. Maria Borysiak Gimnazjum w Krokowej,
ul. Szkolna 6,
84-110 Krokowa
65. Ewa Magdalena Behr Gimnazjum Społeczne nr 1,
ul. Obrońców Wybrzeża 1,
84-200 Wejherowo
66. Adam Wiatr Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8A,
84-230 Rumia
67. Maciej Skwierawski Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8A,
84-230 Rumia
68. Dominika Soroko Zespół Szkół w Linii,
ul. Szkolna 1,
84-223 Linia
69. Adriana Bieschke Gimnazjum nr 2,
ul. Brzozowa 30,
84-240 Reda
70. Jakub Latała Gimnazjum nr 2,
ul. Brzozowa 30,
84-240 Reda



Gimnazjum nr 2

"  Rekrutacja
"  Grono pedagogiczne
"  Aktualności
"  Patron szkoły
"  Nadanie imienia
"  Comenius w G2
"  Projekty
"  Wymiana językowa
"  Rose
"  Klasy
"  Osiągnięcia
"  Egzamin gimnazjalny
"  Sport
"  Plan lekcji
"  Galeria zdjęć
"  Gazetka szkolna
"  Samorząd szkolny
"  Ciekawe linki
"  Archiwum
"  Publikacje nauczycieli

Kącik komputerowy

"  Przeglądarki internetowe
"  Bezpieczeństwo komputera
"  Bezpieczeństwo w necie
"  Systemy operacyjne

NEWS:

Terminy zebrań i konsultacji z Rodzicami
więcej >>

O nas

Jesteśmy szkołą z klasą!

Jesteśmy szkołą z klasą!

Statystyka strony

Standardy

Strona spełnia dwa ważne standardy:

Valid CSS!

Valid HTML 4.01 Transitional




Opracowanie © Elżbieta Rybarczyk

© 2005-2014