Obchody uroczystości święta Edukacji Narodowej w Zespole Szkół nr 2 w Redzie

(19/36): Przewodniczący Rady Rodziców: Jacek Skorupski na ręce dyrektora szkoły: Jana Skrobula składa życzenie i kwiaty dla wszystkich pracowników Zespołu Szkół nr 2 w Redzie. (20/36): Katarzyna Kabata recytuje poezję do muzyki poważnej. (21/36): Krzysztof Nieradko podczas recytacji.
(22/36): Uczennice klasy pierwszej szkoły podstawowej podczas występu. (23/36): Uczennice klasy pierwszej szkoły podstawowej podczas występu. (24/36): Marta Janiak (z tyłu) i Marta Kajzer (z przodu) podczas swojego występu.
(25/36): (26/36): Pani Agnieszka Dzienisz - opiekunka chóru szkolnego. (27/36): Agnieszka Bieschke.
Galernik - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG